David Hudák. Farma má prvního vyřazeného

[adsenseyu1]

Reality show televize Nova má za sebou první vyřazování, domů se vydali ale hned dva farmáři. Tedy jeden farmář a jedna farmářka. Striptérku Janu Kadeřávkovou odvezla záchranka do nemocnice s podezřením na zánět slepého střeva (ihned se na farmě strhla debata, zda příznaky, které uváděla, byly skutečné nebo zda si vymýšlela, aby se z Farmy dostala domů) a soutěžit dál už nebude.

Z duelu, do kterého si vybral (podle mnohých farmářů jako nejslabšího možného soupeře vůbec) Jakuba Kubí Reithmaiera, se nevrátil David Hudák.

O vyřazení Davida rozhodl vědomostní test

Rozhodl vědomostní test, na který se mladý sympatický gay Jakub velmi pečlivě připravil a který naopak svalnatý David, podle vlastního vyjádření, ponechal osudu. Jaké znalosti měli duelanti Farmy prokázat? Nic těžkého to nebylo, některé otázky byly tak jednoduché, že byly až směšné. Jen málokdo by asi z možností na otázku „jak vysoká je kukuřice“ vybral možnost, že 3-5 metrů nebo naopak necelý půlmetr.

Jestli ale něco zaráží, pak to, že David Hudák má na webu Farmy v pracovních zkušenostech, že pracoval jistý čas i v JZD. Bylo by zajímavé vědět, co tam dělal, protože znalosti o pěstování rostlin nebo chovu zvířat má veškeré žádné, což prokázal i v momentě, kdy šel krmit osly.

Vypadnout měl Jakub. David byl výraznější typ. A hlavně, chtěl se prát

Co závěrem dnešního zastavení s Farmou? Že vypadl hromotluk s dobráckým úsměvem David, je vcelku škoda. Vnášel mezi farmáře neklid, jeho vzájemná averze s Milanem Buriánkem mohla v následujícím průběhu Farmy připravit jak spolufarmářům, tak televizním divákům, mnoho a mnoho zajímavých chvilek.

David Hudák byl zkrátka výrazným typem. A to Jakub Kubí Reithmaier bohužel není. Vrátil se ten příjemnější pro farmáře, ale nevýraznější pro diváky. A o diváky a prodaný reklamní čas jde až v první řadě, pokud se nemýlíme.

Davida Hudáka je zkrátka škoda. Milan si koledoval, vyražené zuby by určitě v některém z dalších dílů přišly. Nepřijdou.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.