Farma. Už jste si našli svého favorita?

[adsenseyu1]

Letní reality show televize Nova bude mít za sebou první týden a to je doba, za kterou se už dají odhadnout charaktery účastníků. Našli jste si už své oblíbence? Je vám někdo sympatičtější více a někdo méně? Mezi farmáři se začínají objevovat první přátelství i první averze.

Nejvíce je zatím vidět asi farmář týdne Milan Buriánek. Ze své pozice organizuje práci, určil dva sluhy a především – křičí. Jeho nejoblíbenějším slůvkem prvních dvou epizod Farmy bylo „sklapni“, nyní se už trochu zklidnil, když přijel na kontrolu mentor Farmy, působil naopak zakřiknutě. Přesto působí dojmem člověka, se kterým se dá vyjít.

David Hudák, brněnský podnikatel, s ním ale vyjít neumí a asi ani nechce. Právě jeho si vybral Milan za svého sluhu, právě jemu dává nejvíce najevo, jak mu přijde hloupý. A popravdě řečeno, David přijde hloupý asi i mnoha divákům. Ano, je sympatický, svalnatý, velký… ale moc nepřemýšlí. Kdo viděl, jakým způsobem přibíjel a uřezával prkno s nápisem Farma na farmářskou „kadibudkou“, určitě souhlasí.

Kdo se díval na Farmu ve čtvrtek, ten si zase všiml, jak David ostatním nadává do ovcí, které si mentorovi, který přivezl farmářské groše, ale ne slepice (jak si především David přál), neumí postěžovat a mlčí. Mlčel i David, pokud si chce osobovat právo vyčítat mlčení ostatním, měl sám nejprve promluvit a postavit se mentorovi sám. Zatím to vypadá, že největším manipulátorem Farmy bude právě David.

Ostatní? Nevýrazní. Jejich charaktery ještě nedostaly šanci projevit se nějak více, často jsou účastníci Farmy ještě natolik šokováni podmínkami, ve kterých se ocitli, že nejsou schopni projevit se nějak více než nevěřícným naříkáním nad zimou a chybějící hygienou. Jana Kadeřábková, striptérka, která se zatím tvářila, že je nad věcí, má bolesti břicha a poslední den leží v posteli, Jakub Reithmaier, kterému začíná být dlouhá chvíle, baví farmáře nápadem, že si nechá chirurgicky upravit prsa. Jako gay to prý potřebuje.

Jak bude Farma pokračovat? Určitě bude přibývat konfliktních situací, dá se předpokládat, že především David Hudák se pokusí na Milana Buriánka něco vymyslet. Přinejmenším už proto, že ho poslal spát do chlívku ke kozám.

Farma bude ještě zajímavá. Ale koukat se na ni moc nedá. Proč? Protože je to zatím jedna velká nuda.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.