Hlas ČeskoSlovenska: Výběry naslepo končí!

[adsenseyu1]

Už dnes večer čeká talentovou soutěž TV Nova poslední výběr naslepo – naposledy budou Pepa Vojtek, Michal David, Dara Rolins a raper Rytmus vybírat do svých týmů nadějné zpěváky a zpěvačky, které se pak budou snažit dovést k celkovému vítězství. Celkem 4krát 14 soutěžících postoupí dál.

Jak bude show dále probíhat? Mezi 18. březnem až 1. dubnem 2012 nás čekají souboje, mezi 8. dubnem až 28. květnem 2012 pak budou následovat Live přenosy, kde se představí divákům 24 nejlepších. S Live přenosy přijde i hlavní role pro televizní diváky, kteří budou vybírat, kdo postoupí do dalšího kola a komu se naopak dveře do světa hudebního průmyslu uzavřou. Nakonec, 3. června 2012 vyvrcholí Hlas ČeskoSlovenska velkým Grandfinále. Ze 150 potenciálních Hlasů ČeskoSlovenska zůstane nakonec pouze jeden. A jeho držitel získá výhru 100 000 eur a exkluzivní smlouvu s hudebním vydavatelství!

Jaká je historie tohoto, v tuzemsku zatím neokoukaného, formátu talentové show? Jeho kořeny jsou v Nizozemsku, jeho duchovním otcem je John de Mol (právě on stál za myšlenkou veleúspěšné reality show Big Brother). Ve světě je show známá pod názvem The Voice.

Až se dnes večer moderátoři Leoš Mareš a Tina rozloučí s televizními diváky, budou týmy koučů plné talentů. Kdo nakonc svůj tým dovede k vítězství? Bude to Pepa Vojtek, Dara Rolins, Rytmus nebo hitmaker Michal David, pro kterého je soutěž skvělým způsobem, jak omladit a rozšířit svoji stáj muzikálových hvězd a hvězdiček? Uvidíme. Dnes od 20.00 hod na televizi Nova.

Sledujete Hlas ČeskoSlovenska? Myslíte, že je lepší (horší) talentovou soutěží než různé X-Factory, Superstar a další a proč? Myslíte, že hudební talentové soutěže mohou najít opravdové talenty, které se pak i prosadí?

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *