Jo Nesbø – autogramiáda! Zítra v knihkupectví Luxor!

[adsenseyu1]

Pro všechny fanoušky severské detektivky zcela zásadní informace – Jo Nesbø, patrně nejznámější a nejúspěšnější současný autor žánru detektivky v Evropě bude zítra 14. dubna od 10.30 hod v pražském knihkupectví Luxor na Václavském náměstí podepisovat své knihy, zároveň přiveze do České republiky svoji novinku Spasitel, kterou zlínské nakladatelství Kniha Zlín vydá na podzim.

Jo Nesbø debutoval detektivkou Netopýří muž, která jej katapultovala nejrespektovanější autory severské detektivky – obdržel za ni Rivertonprisen Klubu Riverton za nejlepší literární nebo dramatické počiny s kriminální tematikou a cenu Glasnøkkelen, Skleněný klíč, skandinávskou cenu za nejlepší kriminální román.

Zatím poslední česky vadnou knihu Jo Nesba vydala Kniha Zlín v březnu tohoto roku – a dá se říct, že Spasitel je zatím to nejlepší, co v českém jazyce autorovi vyšlo. Je to klasická „holeovka“ (v titulní roli opět vrchní komisař Harry Hole) – napětí pohltí čtenáře ihned na začátku, aby na konci zjistil, že všechno bylo úplně jinak.

Pokud jste fanoušci severské detektivky a pokud je Jo Nesbø vaší krevní skupinou, výlet do Prahy do knihkupectví Luxor pro vás bude zážitkem. Potkat nejlepšího evropského autora detektivky současnosti tváří v tvář se vám už v budoucnu možná nepoštěstí.

Nezapomeňte – sobota 14. dubna v 10.30 hod, Palác knih Luxor, Václavské náměstí, Praha -> Jo Nesbø, autogramiáda.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.