Kenworth? Dárek, který firmy na zážitky nenabídnou!

[adsenseyu1]

Čím je Porsche mezi auty osobními, tím je Kenworth mezi tahači. Legenda. Fenomén. Nádhera, ze které se tají dech, když projede kolem. Přezdívají mu „mravenečník“, je čtyři metry vysoký, pod kapotou skrývá 450 koňských sil. Interiér? Prostorná ložnice, dřevěná palubní deska, pohodlí, které ohromí.

Kenworth, nejpravější mezi americkými trucky, jezdí po dálnicích napříč Spojenými státy desítky let. V Česku jej na silnici potkáte výjimečně. A ještě výjimečněji se vám poštěstí, že se v něm svezete. Chtěli byste? Zkuste soutěž, kterou do 30. listopadu pořádá ALFAVARIA Group, český prodejce profesionálního  nářadí pro řemeslo a výrobu, nově provozující také internetový obchod s nářadím, kde lze zakoupit prémiové značky (Makita, Nilfisk, Knipex a další).

Hrajeme o dvě tříhodinové jízdy Kenworthem, zážitek, který nemá v nabídce žádná z firem, jež nabízejí dárky. Bunge jumping, let balonem, rafting – to všechno už tady bylo, je a ještě bude. Kenworth má „zážitkovou premiéru“.

Samotná jízda? V našem Kenworthu (není ledajaký – zahrál si jednu z hlavních rolí ve filmu Fontána pro Zuzanu II., kde jeho volantem točil Paľo Habera) se svezete na jaře 2013 – stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku nebo nakoupit v internetovém obchodě s nářadím ALFAVARIA se slevovým kuponem LVZNC6X6W – ušetříte dalších 8 % na vánočních dárcích pro muže (vrtačky, aku nářadí a další). Už pod stromeček ale budete moci věnovat dárkový certifikát na jízdu. Když vyhrajete.

Další informace o podmínkách soutěže o dárek, který vám firmy na zážitky nenabídnou, naleznete na stránkách, věnovaných soutěži. Hrajeme do 30. listopadu 2012.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.