Libuška, had na prsou, jde do Duelu. Farma zažije druhý dámský Duel

[adsenseyu1]

Farma, týden třetí. Dnes farmáři vybírali prvního duelanta a bylo to… napínavé. Poprvé muselo být využito pravidlo, které říká, že pokud skončí výběr duelanta shodným počtem hlasů pro oba sluhy, rozhodne o tom, kdo půjde jako první do duelu, farmář týdne. V tomto týdnu tedy farmářka týdne – Šárka Havrlíková.

Milan a Libuška byli rovnocennými soupeři. Oba zbytek Farmy nesnáší, oba jsou ale zároveň v jistém smyslu slova nepostradatelní.

Ale popořadě. První vybírala Sára Sihelská a výběr to byl hodně emotivní – vybrala Libušku a zároveň ji vyzvala, ať ji vezme do Duelu sebou. Michaela srovnala, když vybrala Milana. Důvod? Dívek je v soutěži míň, Duel musí být pánskou záležitostí. Jakub a Michal pak dali palec dolů Libuši, naopak Mirek a Jirka Milanovi – i jejich důvody byly prozaické, rozhodovala taktika. Ze stavu 3:1 pro Milana bylo srovnáno.

Rozhodnout musela Šárka. A rozhodla se hned. Do Duelu poslala Libuši, a to i na základě rozlučkového dopisu Jany Stránské, která napsala, že v „Libuši si farmáři hřejí hada na prsou“.

Pro tento okamžik je dobojováno, reality show televize Nova pokračuje stále rychlejším tempem. Koho si Libuše vybere jako soupeře? Kdo s ní půjde do Duelu? Bude to Michaela nebo Sára? Více možností není.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.