Miroslav Tyrš poslal Kubího definitivně domů. Vyhraje on na Farmě?

[adsenseyu1]

Farma zažila druhý Duel, ve kterém se soupeři přetahovali. Na jedné straně Jakub Reithmaier, řečený Kubí, kterého od posledního Duelu na Farmě naprostá většina farmářů neměla ráda (ne že by to předtím bylo nějak výrazněji jinak), na straně druhé sympaťák Míra alias Miroslav Tyrš.

Rozhodnuto bylo de facto ještě před samotným Duelem – v síle, která je pro přetahování kromě rozumu nejdůležitějším faktorem, se Kubí nemohl s Mirkem rovnat. Vítězství slavil Miroslav Tyrš, ale nic jednoduchého to nebylo, Jakub dal do souboje všechny síly, které mu ještě zbývaly a vzdoroval poměrně dlouho.

Po Duelu tentokrát Jakub nesmlouval, nechtěl si místo „odpadlíka“ měnit, porážku přijal klidně a smířeně, jak řekl Mirek – jako chlap, i když několik ostřejších (a zbytečných) slov si ve své závěrečné řeči Jakub neodpustil, Farmu opustil s čistým štítem, což se ještě minulou neděli, poté, co si vyměnil místo s Míšou, která odešla místo něj, zdálo být nemožné.

Co Duelu předcházelo? Velká hostina. Farmáři si pochutnali na kozlíkovi (jak měli slíbeno), jediní, kdo jej oplakali, byli Šárka a Jakub. Všeobecné veselí pak vygradovalo v okamžiku, kdy se Jana Kadeřávková, v civilu striptérka, rozhodla, že striptýz předvede i před televizními kamerami a užaslými Farmáři.

Kdo po šestém Duelu na Farmě zůstává? Miroslav Tyrš (Míra), který je nejspíše největším adeptem na celkové vítězství a odměnu 1 000 000 Kč, Šárka Havrlíková, Libuše Vostrá (Libuška), která po vyřazení ukřičeného Milana Buriánka zůstává jedinou zástupkyní starší generace na Farmě, Michal Páleník (právě jemu Kubí na odchodu vynadal), Jiří Král (Jirka) a Jana Kadeřávková, už zmíněná striptérka.  Atmosféra je uvolněná, klidná, všichni se zdají být po odchodu Kubího spokojeni. Ale klid je to jen zdánlivý, pokud jste se dívali na upoutávku dalšího dílu, mohli jste vidět, že hospodář Standa hned v pondělí všem pěkně zdvihne mandle…

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.