Ivana Fancy Kulhánková. Moderátorka, spisovatelka, žena

Vítejte ve světě Ivany Kulhánkové, známé také pod pseudonymem Fancy. Žena mnoha talentů, která se vyznává v moderování, djingu, blogování a není jí cizí ani literární tvorba, je jednou z hvězd televizní stanice Óčko. Mimochodem, s publicistou a moderátorem Honzou Dědkem bude v roce 2024 moderovat 33. ročník hudebních Cen Anděl.

Životopis Ivany Fancy Kulhánkové? Umí v podstatě „skoro všechno“

Ivana Kulhánková, moderátorka televizní stanice Óčko má toho za sebou opravdu hodně. Působila jako zpěvačka, tanečnice, byla nějaký čas modelkou dokonce (podle vlastních slov nedopatřením) vyhrála regionální soutěž krásy.

To pravé pro sebe absolventka pražského Gymnázia u Libeňského zámku a oboru sociální a masová média na Univerzitě Jana Amose Komeneského, objevila až v práci se slovem, ať už psaným či mluveným – byla a je úspěšná DJka (vystupuje jako DJ Fancy), pracovala jako brandmanagerka pro CET 21 (Telka, Nova Cinema), a to v letech 2011-2014, nakonec se našla coby moderátorka rádia Spin a hudební stanice Óčko, kde je od roku 2016.

V jejím životě se objevují i hlubší témata, jako je cesta za mateřstvím, kterou otevřeně sdílí se svými čtenáři a posluchači. Své zkušenosti s neplodností a umělým oplodněním přetavila do knihy „Spermie v kelímku“ a blogu, který se stal platformou pro sdílení a podporu pro mnohé ženy čelící podobným problémům​​.

Ivana je také známá svým specifickým humorem a schopností bavit nejen publikum, ale i celebritní sféru. Na svém Instagramu zveřejňuje krátká vtipná videa, kde se nebojí střílet si z různých osobností českého showbyznysu (například Agáty Hanychové), což jí získalo mnoho fanoušků

Její osobnost je kaleidoskopem rozmanitých zájmů a postojů. Od lásky k hudbě a těstovinám, přes vášeň pro tetování, až po odmítání kopru. Popisuje se jako hysterická, ale zároveň přátelská a milující „drama queen“, která se ráda směje a sdílí své zážitky s ostatními​​.

Ivana Fancy Kulhánková je ženou mnoha tváří, která dokáže inspirovat, bavit a povzbudit. Její příběh je důkazem, že i cesta plná překážek může vést k nalezení pravého já a štěstí v osobním i profesním životě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *