Petra Chelíková. Ze salónu krásy do Big Brother 2023

Ač bývá zmínka o věku u žen považována za neslušnou, v tomto případě to prostě jinak nejde – Petra Chelíková, majitelka salónu krásy Divoká kočka z Vyškova, je ve svých 46 letech nejstarší účastnicí reality show Big Brother 2023.

Životopis Petry Chelíkové? Jejím rodištěm je jihomoravský Vyškov, narodila se, jak jsme už zmínili, před 46 lety. Petra je vdaná, s manželek vychovávají dvě děti. Podle vlastních slov je „extravertní a temperamentní“.

Že Petra Chelíková taková opravdu je, potvrzuje i to, že je jednou z tanečnich pražského projektu Wildcats, který je (citace) „taneční partou sexy divokých holek, které dokáží oživit každou párty.“

Už jsme zmínili, že Petra Chelíková vlastní a provozuje v rodném Vyškově salón krásy, ve kterém nabízí ženám péči o tělo prakticky od hlavy po paty. Otevřeno má Divoká kočka od roku 2020.

Široké veřejnosti začne být sympatická majitelka salónu krásy a tanečnice se zálibou v pole dance známá patrně až nyní díky reality show Big Brother. Na jihu Moravy se poprvé zviditelnila už v roce 2017, když uspěla v soutěži Pretty Woman Sympatie pro Moravu.