Zoe Black. První „vyřazená“ v Big Brother 2023

V reality show Big Brother je jednou z nejvýraznějších osobností, byť stejně jako Vítek Ehrenberger bude u některých diváků budit velké emoce – pozitivní i ty negativní. Zoe Black, sympatická devětadvacetiletá dívka z Prahy, byla totiž ještě v roce 2018 stejně sympatický mladý muž jménem Daniel Černý. A jak známo, v tomhle ohledu zatím české společnosti větší tolerance chybí.

Životopis Zoe Black? Narodila se před 29 lety v Praze, kde také dnes žije a pracuje jako visual menchandiser v obchodě s konfekcí. Mnohem zajímavější než práce je ale její umělecká kariéra.

Zoe Black se věnuje burlesce, ve své době byla jednou z prvních drag queens v Česku – pokud jste někdy slyšeli umělecké jméno Hayley The Strange, vězte, že řeč byla právě o Zoe Black. Burlesce a drag queens se Zoe věnuje přibližně od roku 2014.

Zoe Black je také úspěšnou a vyhledávanou tatérkou, její práce najdete na instagramu na účtu zoeblack.ink. Možná si vyberete nějaký zajímavý obrázek i vy?

V reality show Big Brother 2023 byla Zoe Black vyřazena hned první den po příchodu soutěžících do vily – nakonec se ale ukázalo, že vyřazení bylo jen na oko a Zoe se naopak dostalo lepší výchozí pozice, než mají ostatní. Jak dlouho tato pozice milovnici rostlin, burlesky a tatérce s obdivuhodným životním příběhem vydrží?

To zjistíme v dalších dnech a týdnech.