Adriana Brabencová. Studuje zemědělku, chce vyhrát Love Island

Je jí jednadvacet a pozornosti žádného muže neunikne její blonďatá hříva a sympatický úsměv. Možná právě ony jsou důvodem jejího úspěchu v castingu do reality show Love Island 2023.

Jeden její vztah nedávno skončil a možná, že v reality show ve vile na Kanárských ostrovech novou lásku skutečně potká. Co myslíte vy? Ale zpět do reality. Ne do reality show. Do reality.

Životopis Adriany Brabencové? Sport, cestování, vysoká škola. To je její současný život

Pochází z Ústí nad Labem a mezi účastníky Love Islandu je výjimečná už tím, že studuje vysokou školu – konkrétně Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor Tropické zemědělství. Právě na své alma mater se Adriana Brabencové stala letos Miss Agro 2023, přesněji její třiadvacátý ročník.

Adriana Brabencová má ráda cestování, možná i odtud pramení její zájem o tropické zemědělství. Kromě toho ráda sportuje, už první pohled na ni prozrazuje, že je častou návštěvnicí fitka. Svoje zkušenosti se zdravou výživou a zdravým pohybem sdílí s ostatními na YouTube a dalších sociálních sítích.

Jak Adriana Brabencová dopadne ve vile Love Islandu těžko předjímat, delší čas na Kanárských ostrovech ale netráví poprvé – už v roce 2022 byla v oblíbené turistické destinaci celé tři měsíce, a to na pracovní stáži pořádané zemědělskou univerzitou.