Mariam Camara. Kráska původem z Afriky finalistkou Love Island

Hra na lásku (a o dva miliony korun), tedy reality show Love Island, je pro rok 2023 vskutku mezinárodní. Ve vile jsou Ital, (po otci) Vietnamka i čokoládová kráska původem ze státu Guinea v západní Africe – Mariam Camara.

Pro svůj exotický vzhled bude jistě patřit k magnetům celého Love Islandu, její šance na výhru dvou milionů korun jsou ale stejně otevřené jako naděje soupeřek. Ani Mariam Camara to zkrátka nebude mít jednoduché.

Mariam Camara, stručný životopis

Ebenová kráska z rovníkové Afriky Mariam Camara letos oslavila 21. narozeniny, v Česku žije několik posledních let. Ve vile jí bude jistě plno – sama říká, že pochází z velké rodiny a neumí být sama. Mariam Camara je vášnivá cestovatelka, zážitky z cest pak přetavuje do svých příspěvků v podcastu MARIAM, SAY IT PROUD. Tady se věnuje tématům jako sebeláska, sebedůvěra, vyrovnání se s odchodem partnera a dalším.

Mariam Camara cvičí také jógu a medituje, má ráda humor – a přesně takového partnera by chtěla mít i po svém boku. V reality show Love Island 2023 ho nejspíše nenajde, zviditelní se ale zcela jistě.