Claude Lhotecký. Obchodník se zlatem hledá „zlato“ v Love Island 2023

V reality show Love Island 2023 se letos sešla mezinárodní sestava mezi muži i dívkami. Claude Lhotecký, snědý mladík z jižní Moravy, je z té části soutěžících, kterou bychom mohli nazvat polomezinárodní – po jednom z rodičů pochází z Česka, po druhém z afrického Konga.

Claude je sportovec každým coulem, atraktivní je i náplní své práce – živí se jako obchodník se zlatem a dalšími drahými kovy. To je docela kombinace pro úspěch v soutěži Love Island jako dělaná, co říkáte?

Claude Lhotecký. Životopis fotbalisty, který obchoduje se zlatem

Claude Lhotecký je jeden z mála soutěžících Love Islandu, u kterého lze snadno nalézt přesné datum narození – jako fotbalista je registrován u fotbalového svazu, a tak víme, že se narodil 22. února 2000 v Brně.

Claude má rodinné kořeny v africkém Kongu – a možná i to je důvod, proč pracuje v oboru, ve kterém pracuje – obchoduje se zlatem a drahými kovy, je konzultantem společnosti Golden Gate, a to od dubna 2022.

Claude se dlouhá léta věnoval fotbalu, zahrál si dokonce i v prvoligové Zbrojovce Brno. Jeho poslední fotbalovou štací byl klub FC Blansko, kde tento pravonohý fotbalista hrál s číslem devět.

Jestli obchodník se zlatem Claude najde zlato i ve vile na Kanárských ostrovech? To se dozvíme v následujících týdnech. Šanci rozhodně má.