Elena Vacvalová: Co dokáže ulice…

[adsenseyu1]

Elena Vacvalová, slovenská moderátorka se narodila 15. ledna 1958. Vystudovala televizní žurnalistiku. V mládí hrála basketbal za Slavii Filozof a věnovala se i sportovní střelbě. Po škole pracovala v časopise Kamarád, kde se seznámila se svým budoucím manželem.

Její skutečná kariéra však začala na televizní obrazovce se svým kolegou Oliverem Andráši. Do podvědomí diváků se dostala pořadem Co dokáže ulice, kde spolu s kolegy nachytávali nic netušící lidi skrytou kamerou.

Diváky si získala i relacemi I moudrý chyboval, kde odpovědi obyvatel na všetečné otázky bavili celou zemi. Druhým projektem byl dereš, který byl založen na zpovídání vrcholných představitelů politiky na pomyslném dereš.

Po letech se tato dvojice kolegů rozdělila, kdy Olivera Andrášiho nahradil Rob Beňo, moderátor relace 7edem s.r.o. (po převzetí jinou komerční televizí se přejmenovala na Sedm). Elena Vacvalová tady společně se šesti známými osobnostmi glosovala témata, která týden co týden hýbala okolím. Relace měla úspěch a na obrazovkách na Slovensku se objevovala deset let.

[adsenseyu2]