Filip Zima. Pan FIZYStyle válcuje YouTube

Narodil se v roce 2000 jako Filip Zima a v roce 2023 se jako FIZYStyle stal v hodnocení magazínu Forbes nejlépe placeným youtuberem české scény – svými aktivitami na YouTube a dalších streamovacích službách si vydělal kolem 24 milionů korun, další peníze Fizymu plynou z jeho e-shopu, na kterém je k dostání jeho merch.

Filip Zima sází ve své tvorbě na nejmladší publikum, podle vlastních slov se při natáčení videí, jejich sledovanost se pohybuje v milionech shlédnutí, inspiruje tvorbou nejlépe vydělávajícího streamera světa Mr. Beasta. Ten si například v roce 2021 vydělal svým vystupováním na YouTube 54 milionů. Dolarů, samozřejmě.

Témata, kterými se Filip Zima při natáčení zabývá nejčastěji? Stavění lega, hraní počítačových her, výzvy různého charakteru apod. Nejúspěšnějším videem mladého muže, který má problém s výslovností R a Ř je song Planeta Zombie, který si na YouTube pustilo přes 10 milionů uživatelů.

Filip Zima alias FIZYStyle má v současné době téměř 900 tisíc odběratelů na svém YouTube kanálu, dalších půl milionu sleduje jeho tvorbu na TikToku, necelých 150 tisíc fanoušků má na Instagramu.