Jack Hamid. Cizinec v Survivor Česko & Slovensko

Jack Hamid je mezi soutěžícímu letošní řady reality show Survivor Česko & Slovensko, odehrávající se na ostrově v Dominikánské republice, výjimečný už svým původem – pochází z Egypta. A přestože v Česku žije posledních 15 let, bude zajímavé sledovat, jestli a jak mu bude (na první poslech viditelná a slyšitelná) jazyková bariéra překážet v boji o výhru 2 500 000 Kč. Přeci jen, domluva v koalicích pro něj bude vždy o něco těžší.

Životopis Jacka Hamida?

Jack Hamid, kterému je letos 49 let, pochází z Egypta, z Káhiry, kde žil, se ale před 15 lety rozhodl odejít – podle vastních slov nemá rád egyptskou mentalitu. Poslední roky žije Jack Hamid v Praze, kde pracuje jako ředitel PR a oddělení vztahů se zákazníky v hotelu Le Palais Art Hotel Prague, který patří mezi špičku v oblasti ubytovacích služeb v Praze.

I předtím pracoval na vysokých manažerských postech, naposledy jako provozní ředitel Aether Esthetic and Beauty Institute Prague. Ještě předtím pracoval v různých pražských hotelech a resortech. Samozřejmě, opět na manažerských postech.

Jack Hamid na sebe prozradil, že má velmi špatný vztah se svým otcem, který podle něj zavinil smrt matky před deseti lety. I on sám je otcem, čtyřletého syna má se Slovenkou.

Jack Hamid a šance na výhru v Survivoru? Má zkušenosti z egyptské armády, rozmary počasí a psychické vypětí by pro něj neměly být ničím zásadně negativním. Pouze už zmíněná jazyková bariéra by mohla být problém…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *