Karolína Pištěková. Učitelka jógy v Big Brother 2023

Big Brother, jedna z nejproslulejších reality show, se po několika letech vrací na televizní obrazovky. Mezi 16 soutěžícími, kteří budou dva měsíce žít v hermeticky izolované vile pod dohledem televizních kamer, je i Karolína Pištěková, učitelky jógy, cestovatelka a spisovatelka.

Životopis Karolíny Pištěkové? Rodačka z Podkrkonoší vyučuje jógu a píše knížky

Karolína Pištěková, účastnice Big Brother 2023, se narodila v roce 1993 v Hořicích, malém městečku nedaleko Jičína v Podkrkonoší. Život Karolíny Pištěkové je spojen s duchovními vědami a osobním rozvojem. Praktikuje a v pražské škole  yoga4yogi vyučuje jógu, která podle ní dokáže v člověku probudit ty síly, které si v bdělém stavu neuvědomujeme.

Karolína Pištěková se snaží vytvořit komunitu podobně smýšlejících lidí, založila proto Festival Divine, na kterém se setkávají a veřejnosti předávají své znalosti prostřednictvím přednášek, koncertů a kurzů přední osobnosti duchovního rozvoje u nás. V letošním roce se v červnu konal již třetí ročník.

Karolína Pištěková je také spisovatelkou – jejím literárním debutem je kniha Tambo (2023), příběh striptérky, která terpve v peruánské džungli najde odpovědi na svoje otázky.

A konečně, Karolína Pištěková je velkou stoupenkyní zdravého stravování a zdravého životního stylu vůbec – v tomto ohledu je jedním z jejích cílů vytvoření zdravé raw tyčinky pro ženy. Dala jí jméno Jsi božská.

Jak dopadne tato milovnice tance s ohněm v reality show Big Brother 2023? Uvidíme.