Mark Zuckerberg, zakladatel Facebooku, se včera oženil. Tajně a nečekaně

[adsenseyu1]

Mark Zuckerberg má v posledních dnech mnoho důvodů k radosti. Dva jsou výjimečné. Facebook, sociální síť, kterou spoluzakládal a spoluvlastní a bez které si dnes počítačová populace pomalu nedokáže představit život, vstoupil na americkou burzu, kde si vede poměrně dobře, čímž se z Marka Zuckerberga stal jeden z nejbohatších lidí světa – jeho konto narostlo během jediného dne na 19 miliard dolarů.

A druhý výjimečný důvod? Včera, 19. května 2012, se Mark Zuckerberg oženil s dlouholetou přítelkyní Priscillou Chan. Priscilla Chan, americká lékařka čínského původu, stojí po boku Marka Zuckerberga od roku 2003, kdy se seznámili na vysoké škole. V roce 2010 začal mladý pár (Priscilla Chan v té době studovala medicínu na University of California v San Franciscu) společně žít v Zuckerbergově domě v Palo Alto. V roce 2010 se slavný pár také zasnoubil.

Včerejší svatbě nic nenaznačovalo. Mark Zuckerberg s Priscillou Chan  pozvali stovku svých přátel do svého domu v Palo Alto údajně na oslavu Priscillina doktorátu a dokončení studia. Během oslavy ale na zahradě proběhl nečekaný svatební obřad. Mark Zuckenberg navlékl nevěstě zlatý kroužek s jednoduchým rubínem. Pane Zuckerbergu, hodně štěstí. Bohatí a slavní ho v osobním životě často mnoho nemívají…

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *