Miluše Bittnerová. Česká Marilyn Monroe

Přezdívá se jí česká Marilyn Monroe. Je hodně vidět v bulváru, na platformě Stream má vlastní talk show Na kafeečko, s Janem Krausem vystupuje na rádiu Frekvence 1 v zábavném pořadu Kraus a blondýna. Miluše Bittnerová je zkrátka na roztrhání. A to se v roce 2019 stala ve svých 41 letech poprvé matkou…

Životopis Miluše Bittnerové? Vystudovala alternativní divadlo, dnes hlavně moderuje

Česká herečka a moderátorka Miluše Bittnerová pochází z Podkrkonoší. Narodila se 10. prosince roku 1977 v Jičíně. Po gymnáziu v Hořicích, kde maturovala v roce 1996, se přihlásila na DAMU. Uspěla a stala se studentkou katedry alternativního divadlo. Za zmínku stojí fakt, že vedoucím jejího ročníku byl režisér Ivan Rajmont.

Na prknech, která znamenají svět, stála Miluše Bittnerová už jako gymnazistka. Byla členkou amatérské divadelní scény Jesličky, která vznikla při ZUŠ Střezina v Hradci Králové v roce 1991. Miluše Bittnerová se k souboru přidala o rok později.

Během studia DAMU si Miluše Bittnerová zahrála v mnoha představeních Disku, působila také v Divadle komedie, kde ji diváci mohli viděl v Čechovově dramatu Tři sestry, do kterého si ji vyhlédl režisér Michal Dočekal. Ještě před absolutoriem se Miluše Bittnerová objevila i na scéně Zlaté kapličky – v Národním divadle si zahrála ve hře Bloudění v režii Jana Antonína Pitínského.

Herecký životopis Miluše Bittnerové? Potkat ji můžete hlavně v seriálech

Ve filmu se Miluše Bittnerová objevovala a objevuje sporadicky, poprvé ji diváci mohli zaznamenat v televizním filmu Bankrotáři z roku 2003. Z celovečerních snímků se objevila například ve filmech Andílek na nervy nebo Bastardi. V prvně jmenovaném si ovšem zahraje pouze její fotografie.

V televizi Miluše Bittnerová zanechala mnohem znatelnější stopu. Dámské publikum si ji patrně nejvíce pamatuje jako vrchní sestru Elišku Slavíkovou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Menší role si zahrála i v mnoha dalších seriálech – jmenujme například Kameňák, 3 + 1 S Miroslavem Donutilem, Ohnivý kuře nebo Vyprávěj.

Známá je Miluše Bittnerová i jako moderátorka. Začínala v ranní show Rádia Limonádový Joe, má vlastní talk show Na Kafeečko, s Janem Krausem vystupuje na Frekvenci 1 v zábavné show Kraus a blondýna.

V roce 2016 se Miluše Bittnerová zúčastnila sedmé řady taneční soutěže České televize StarDance, bohužel s tanečníkem Michalem Necpálem vypadli už ve druhém kole.

Miluše Bittnerová je vdaná, s manželem Rendo mají dceru Betynku. Ta se narodila v roce 2019.