Tadeáš Veselý. Ten, co si ho podal Mawar

Každá doba má svoje hrdiny… a pseudocelebrity. Tadeáš Veselý, influencer s přídomkem „kontroverzní“ patří mezi ty druhé, i když sám by možná patřil do kategorie první. Třeba se tam jednou dostane? Zatím se plánovitě snaží být „rebelem bez příčiny“ a tato jeho marketingová strategie mu vcelku vychází.

Kdo to je Tadeáš Veselý a jaký je jeho největší dosavadní kariérní úspěch

Na sociálních sítích se podílí na tvorbě YouTube kanálu TVTwixx, kde spolupracuje s dvojicí Denny a Huhu – trojici sleduje přes 800 tisíc diváků. Má za sebou také několik vystoupení v zápasech MMA organizace Clash of the Stars, ve kterých mladík narozený v roce 2001 bojující kromě soupeřů s nadváhou dokázal jednou zvítězit, jednou zaútočit (ještě před zápasem) na soupeře pepřovým sprejem a jednou si (v souboji s profesionálním zápasníkem Mawarem alias Tadeášem Růžičkou) vykloupit už v prvním kole rameno.

První MMA zápas pod záštitou Clash of the Stars si Tadeáš Veselý příliš neužil, tiktoker Lukáš LukTuma Tůma, jej doslova přejel už v prvním kole, půl minuty před jeho koncem jej tvrdě ukončil. Dalším soupeřem (a prvním, kterého Tadeáš Veselý v kleci porazil) byl Pavel Měsíček známý spíše pod přezdívkou Snejks. Po dvou kolech Snejks padl po technickém OK.

Třetí soupeř a druhá prohra?

V březnu se Tadeáš Veselý utkal s Miroslavem Lonerem, známým pod přezdívkou Fayne. Ke kontroverzní situaci došlo už na předzápasovém setkání obou borců s promotérem – po vzájemném napadání nakonec Tadeáš Veselý stříkl Faynemu do obličeje pepřový sprej. Výsledek v kleci? Jasná výhra pro Fayneho, který Tadeáše Veselého porazil už v prvním kole.

V zatím posledním zápase se Tadeáš Veselý utkal s profesionálním MMA zápasníkem Tadeášem Mawarem Růžičkou. Jeho šance byly zcela minimální, a i to přesto, že Mawar musel podle pravidel použít velké boxerské rukavice a směl pouze boxovat. Tadeáš Veselý vzdal hned v prvním kole po vykloubení ramene. Resp. po svém tvrzení, že má vykloubené rameno.