Tip na letní festival: Votvírák otevře sezónu. Začíná dnes

[adsenseyu1]

(tisková zpráva) A je to tu! Svátek české a slovenské hudby – festival Votvírák 2012 – začíná již tento pátek! Nezapomeňte na akci, která Vás bude bavit. Víkend 15. – 17. 6. 2012 ve znamení skvělé hudby, zábavy, dobrého jídla i pití včetně bohatého doprovodného programu. Letiště Boží Dar v Milovicích přichystalo luxusní program.

První tóny se rozezní na „Central stage“ ve 14 hodin a budou patřit kapele Na3je. Dále se připojí zvuky na „Rock stage“, kde to rozjede parta Escape to the jungle. Následně své exhibice ukáží další a další české i slovenské kapely. Čtyři scény a multižánrový line-up přinesou skutečné hudební požitky. Pro vytrvalce je připravena non-stop zóna, která ve víru hudby pojede až do svítání. Mezi hlavními hvězdami se objeví Majk Spirit, Iné Kafe, Desmod, Arakain, Prago Union, Visací zámek, Manrage, UDG, Chinaski a celá škála dalších.

Kromě vlastního hudebního programu ke spokojenosti návštěvníků přispěje i různorodý doprovodný program v podobě adrenalinového campu nebo herní zóny či nepřehlédnutelné pouťové atrakce přímo u vstupu do areálu. Za velké lákadlo festivalu se považuje každoroční možnost zakoupení vstupenek na další festivaly i jiné kulturní akce s obrovskou slevou  ve výši 80 %.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *