Vladko Dobrovodský. Vyvolení – životopis vítěze první a čtvrté řady

Bývalý kuchař motolské nemocnice, hysterický mladík, který si stříhá bůhvíproč vlasy, vítěz první řady reality show televize Prima Vyvolení, který si přišel na 11 milionů. V srpnu 2013 se stal jedním z taháků čtvrté řady již zmíněné reality show. A je to opět starý dobrý Vladko – hysterický manipulátor, který si nebere servítky.

Jeho životopis? Vladko Dobrovodský se narodil 12. května roku 1978, před nástupem do první řady Vyvolených pracoval jako kuchař v pražské motolské nemocnici. Ve Vile strávil při svém vítězství v roce 2005 celkem 113 dní, získal přes 630 000 hlasů televizních diváků a divaček. Odměnou mu byly ceny za cca 11 000 000 korun.

Po úspěchu ve Vyvolených se Vladko Dobrovodský pokusil na teelvizní obrazovce udržet, když se stal spolumoderátorem jedné z kuchařských show na televizi Prima – bohužel, velmi nízká sledovanost znamenala brzy konec jeho kariéry televizního kuchaře. Poslední roky žil Vladko Dobrovodský ve španělské Valencii, kde si našel o 23 let staršího přítele a kde se snaží prosadit jako herec.

23. srpna 2013 se Vladko Dobrovodský vrátil do Vily, když jej v souboji s Emilem Zajacem a Petrem Zvěřinou televizní diváci vybrali jako jednoznačného vítěze (získal přes 80 % jejich hlasů) a poslali jej za dalšími Vyvolenými. Ve Vile se pak Vladko Dobrovodský hned zapsal tak, jak jsme na něj byli zvyklí před osmi lety (2005) – hádkami a hysterickými scénami. tentokrát ponejvíce s Tomášem Hradilem, který si nechává říkat Thomas Castello

29. listopadu 2013 se pak Vladko Dobrovodský stal vítězem i čtvrté řady reality show Vyvolení.