Adam Sedro. Australský model v Love Island 2023

Letošní série reality show Love Island je vskutku mezinárodní podnik. Ital, Američan… a teď od půlky září nově i Australan Adam Sedro, osmadvacetiletý Slovák, žijící několik posledních let nedaleko Sydney. Do soutěže naskočil jako tzv. bombshell, neboli někdo, kdo si má najít lásku mezi (v soutěži) již fungujícími partnerskými vztahy.

Adam Sedro. Poznejte ho zblízka. Tady je jeho životopis

Adam se narodil na Slovensku v roce 1994, do vily Love Island 2023 tak vstoupil ve svých 29 letech. V současné době žije Adam Sedro v Sydney v Austrálii, u protinožců se živí na stavbách, hledá ale také příležitosti v modelingu a herectví.

V modelingu působil Adam Sedro už na rodném Slovensku. Jako model zažil Bratislavské módní dny, pracoval pro značku Lombardi, propagoval luxusní obleky Brunno Banani. Volný čas? Adam je zapálený sportovec, má rád volejbal, zvládne maraton, baví ho crossfit.

Adam Sedro a láska? Do Love Islandu šel prý i proto, aby si novou lásku našel. Stále více totiž uvažuju o návratu do Evropy a Love Island je pro něj příležitost najít si lásku na rodném světadílu.