Bruno da Silva. Bombshell v Love Island 2023

Bruno Silva? Pokud máte pocit, že vám toto jméno něco říká, je to pocit správný. Bruno Silva je totiž brazilským fighterem MMA, který patří mezi největší hvězdy střední váhy organizace UFC. Bruno da Silva, který nastoupil v půlce září jako tzv. bombshell do reality show Love Island 2023, je ale někdo jiný – pochází z Hodonína, žije v Praze a když má trochu volného času, trénuje děti basket.

Kdo je Bruno Silva? Stručný životopis

Byť na Moraváka nevypadá ani náhodou, Bruno se narodil v jihomoravském Hodoníně v roce 1995. Tady strávil dětství i první roky dospělosti, několik posledních let žije v Praze. Do Love Island naskočil ve svých 28 letech. Jako tzv. bombshell, tedy někdo, kdo přijde do vily Love Islandu ve chvíli, kdy už se vytvořily první páry. Jeho úlohou je najít si mezi zadanými protějšky při recouplingu partnera.

Bruno da Silva se živí jako kondiční trenér a miluje basketbal – když má čas, předává své basketbalové zkušenosti dětem. I on sám v dětském věku basketbal aktivně hrál, a to na postu rozehrávače v ŠSK Očov Hodonín, později za Jiskru Kyjov. Jeho nejoblíbenějším basketbalistou v té době byl Boniface Ndong.

Jaká by měla být Brunova partnerka? Měla by mít ráda sport minimálně jako on a měla by ho ve všem podporovat, Stejně jako bude podporovat on ji.