Chili Ta Thuy. Hvězda MasterChefa i Survivoru

V roce 2020 skončila celkově šestá ve čtvrté řadě kuchařské reality show MasterChef Česko (vítězem se nakonec stal Romas Staša), o dva roky později byla jednou z hlavních postav „hry na přežití“, tj. reality show Survivor Česko & Slovensko, kde byla členkou kmenu Mao.

Životopis Chili Ta Thuy? Vařit chtěla už od dětství

Letos dvaatřicelitá (v roce 2024) Chili Ta Thuy, vlastním jménem Ta Thuy Dung, je mladá vietnamsko-česká kuchařka, která se veřejně prosiadlila svojí účastí ve dvou reality show – viz úvodní odstavec).

Narodila se v Příbrami, vystudovala marketing a jejím velkým snem už od teenagerských let bylo otevřít si vlastní bistro a vařit pokrmy s osobitým „Chili faktorem“. Její kuchyně je směsí tradičních asijských jídel obohacených prvky evropské gastronomie.

Chili jTa Thuy je dnes také vlivnou influencerkou,aktivní na sociálních sítích sledují její profily stovky tisíc fanoušků. Její příspěvky na Instagramu jsou kombinací jejích kulinářských dovedností a osobních zážitků.

Další aktivity? Chili Ta Thuy vede také úspěšné kurzy vaření pro veřejnost, v nichž předává amatérských kuchařům a kuchařkám svůj osobitý kuchařský styl. Vydala také vlastní kuchařku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *