Farma: v Duelu čtvrtého týdne vypadl Milan. Farma ztratila farmáře

[adsenseyu1]

Na Farmě se dějí věci. Ponorková nemoc začíná všem zatemňovat mysl, vzájemné antipatie hrozí přerůst v otevřený boj. Přinejmenším takový, jaký předvedli v Duelu Milan Buriánek a Michal Páleník. Farmářům a televizním divákům představili zatím nepoznanou duelantskou disciplínu – přetahování.

Přetahování na Farmě je trochu jiné přetahování než jej obvykle známe. V hlavní roli je sice provaz, ale ten soutěžící  nedrží jen v rukou, mají jej omotaný kolem pasu. Mohou tedy zápasit celou svou vahou. Jejich úkolem není soupeře přetáhnout na svoji polovinu kolbiště, musí jej přetáhnout, dosáhnout na podkovu, která visí za  zády a vhodit ji do své bedny vedle bojiště. To vše třikrát. Teprve ten, kdo třikrát zacinká podkovou, je vítěz.

Přetahování vybral Michal a po Duelu si asi tohle rozhodnutí vyčítal. Ruce rozedřené do krve, sotva popadal dech. Milan Buriánek byl těžký soupeř, který bojoval spíše hlavou než silou. Koneckonců, co také čekat, věkový rozdíl, čítající tři desítky let, musel být na síle obou soupeřů znát.

Michal Buriánek prohrál. S Farmou a vidinou milionu se loučí, vrací se domů, kde na něj čeká boj asi mnohem těžší. Ráno před Duelem se svěřil Tereze Pergnerové, že jeho syn bere drogy a nepracuje. A že si s ním neví rady. Televizním divákům tak výjimečně ukázal jinou svoji tvář.

Závěr Milanova působení na Farmě zkazilo snad jen loučení. Brněnský IT specialista Jiří Král si s Milanem odmítl byť jen podat ruku. Prý nebojoval fér. Otázkou je, kdo na Farmě fér bojuje, přeci jen, jde o milion korun. „Akt pomsty“ byl nefér jednáním spíš ze strany Jiřího.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *