Jakub Bína. Zpěvák a fitness trenér v Survivoru

Třetí řada reality show Survivor Česko & Slovensko, ve které známé celebrity i soutěžící “ lidu soutěží na opuštěném ostrově v Dominikánské republice, začala – jedním z účastníků je i zpěvák a fitness trenér Jakub Bína přezdívaný MC Jacob.

Životopis Jakuba Bíny. Teprve když zhubnul, našel životní cestu

Jakub Bína se narodil 19. července 1984 v Praze. Vystudoval střední hotelovou školu Internacionál, po ní se vydal na dráhu hudebníkado světa hudby, když v roce 2002 začal vystupovat na jednom pódiu s dalšími výraznými osobnostmi české DJ scény.

O tři roky později se pak Jakub Bína coby MC Jacob stal klíčovým členem české kapely Skyline a zásadně přispěl k jejímu hudebnímu úspěchu. Se skupinou natočil alba jako Virginplatonicpanic, Escapism, Private Madness Public Danger a Fairy Tapes.

Jakub Bína se prosadil ale nejen na hudebních pódiích – když si uvědomil, že nevázaný životní styl má nepříznivý vliv na jeho zdraví, začal cvičit. Postupně se zbavil nadváhy a netrvalo dlouho a stal se sám fitness trenérem – stejně jako do muziky, i do cvičení se totiž opřel na 100 %. Jeho přístup k tréninku a životnímu stylu je osvěžující a inspirující.

Jako fitness trenér se Jakub Bína podílel na pořadu Zpátky na vrchol, kde pomáhal lidem dosáhnout jejich fyzických cílů a zlepšit jejich životní styl.

Jakub Bína dělá ve všem životě zkrátka všechno naplno, nehledá zkratky nebo výmluvy. Jestli si podobně povede ve hře na přežití jménem Survivor, má šanci dostat se hodně daleko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *