Joy Rank. Nigerijská kráska chce titul MasterChef 2023

Ve Velké vsi u Prahy má kadeřnický salon, živí se ale také jako návrhářka. Zajímá se o zdravou kuchyni a sportuje, oblíbila si nicméně i tradiční kuchyni českou, kterou často moc zdravá nebývá. Joy Rank je ženou mnoha tváří – a jednu z nich představuje i v řadě kulinářské show MasterChef pro rok 2023.

Životopis Joy Rank? Zatím se o ní mnoho na veřejnost nedostalo, což se ale jistě v souvislosti s jejím účinkováním v MasterChefovi změní. Mezi soutěžícími ji nepřehlédne určitě nikdo – pochází z Nigérie a její původ prozrazuje čokoládový odstín pleti.

Joy Rank se narodila 18. září roku 1987. Vyrůstala v rodné Nigérii u babičky pouze se sestrou – matka rodinu opustila. V Česku žije Joy Rank od roku 2001, tedy od svých 14 let. Joy Rank má malé dítě, které vychovává sama. Porotu Masterchefa ve složení Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Fofejt zaujala už pokrmem, který připravila na castingu – s tradičním nigerijským receptem se ani jeden nejspíše nesetkává příliš často.

V případě vítězství a výhry chce splnit Joy Rank velký sen sobě a jedné nigerijské holčičce – ráda by získané finanční prostředky využila na její adopci. Dobré skutky jsou Joy Rank vlastní už dnes – vaří pro bezdomovce. A to jak v Česku, tak v Nigérii.