Muži v černém 3. Agenti K a J jsou zpět. Od 31. května na plátnech kin

[adsenseyu1]

Muži v černém. 31. května se všichni příznivci agentů J a K (hrají je Will Smith a Tommy Lee Jones) dočkají! Do českých kin přichází třetí díl divácky oblíbené americké sci-fi komedie Muži v černém. A navíc – Muži v černém jsou protentokrát ve 3D. Určitě je na co se těšit. První Muže v černém viděli čeští diváci (a bylo jich skoro půl milionu) v roce 1997, druhý díl pak shlédlo o pět let později (2002) na plátnech tuzemských kin něco málo přes tři stovky tisíc diváků a divaček.

Muži v černém 3. O čem jsou?

Oficiální text distributora představuje film takto: Muži v černém 3 – agenti J (Will Smith) a K (Tommy Lee Jones) – jsou zpět… opět včas. J během svých 15 let s Muži v černém viděl spoustu nevysvětlitelných věcí, ale nic, ani mimozemšťané, ho nedokáže tak zmást jako jeho sarkastický, tajnůstkářský partner. Ale když je život agenta K a osud planety v ohrožení, musí agent J cestovat v čase zpět do minulosti, aby dal vše do pořádku. J objeví, že existují tajemství o vesmíru, o kterých mu K nikdy neřekl – tajemství, která se mu odhalí, když se spojí s mladým agentem K (Josh Brolin), aby zachránil svého partnera, agenturu a budoucnost lidstva.

Ve třetím díle Mužů v černém je Země v ohrožení víc než kdy jindy. A nebezpečí hrozí i agentu K. Tedy nebezpečí. Hrozí mu smrt. Agent J se vypraví strojem času do minulosti, kde se setkává s mladým K, aby společně zachránili jeho samotného, agenturu Muži v černém, která zachraňuje Zemi před „svinstvem z vesmíru“ i samotnou planetu…

Film opět stojí na zábavných situacích, tentokrát pramenících především z faktu, že hlavní hrdinové se přemístili do minulosti. Přesněji řečeno, do roku 1969. Do doby, kdy Ameriku ovládají hippies. I oni se stanou terčem více či méně podařených vtípků, kterými film baví. Stejně tak se diváci dozví, proč chtěl umřít Andy Warhol rukou agenta K nebo že Mick Jagger je vlastně… mimozemšťan. Muži v černém 3 nepřinášejí oproti předchozím dvěma dílům nic navíc. Nevadí to. Muži v černém chtějí bavit a to se jim daří.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *