Natálie Kočendová. Velký návrat do reality show Love Island

Natálie Kočendová byla velkou hvězdou druhého ročního reality show Love Island 2022. Lásku ve vile na Kanárských ostrovech nakonec nenašla. Přesněji, našla, z vily odešla s partnerem Davidem Vitáskem – v reálném životě se ale vztah rozpadl.

Možná najde lásku kráska, která v roce 2020 vyhrála titul Miss International Czech Republic a v roce 2022 slavila úspěch i na mezinárodní scéně v Top Model of the World 2022, v říjnu nastoupila do vily Love Island podruhé. Do třetího ročníku.

Životopis Natálie Kočendové? Modelka z Karviné je vděčným objektem bulváru

Miss International Czech Republic 2020 pro rok 2020 a dvojnásobná účastnice „hry na hledání lásky“ se narodila 12. ledna 2020 v Karviné. Veřejnost ji poprvé výrazněji zaznamenala v roce 2020, kdy skončila na třetím místě v soutěží krásy Miss Czech Republic a získala titul Miss International Czech Republic.

O dva roky později se Natálie Kočendová účastnila reality show Love Island 2022, kde se nicméně nedostala do finále. Ve stejném roce ji potkala velká osobní ztráta, když v šestém měsíci potratila nanarozeného syna Nathaniela, kterého čekala se známým barberem Lukášem Blačuhou. Toho nejspíše znáte pod přezdívkou Laky Royal.