Ráchel Karnížová. Slovenská misska v Survivor Česko & Slovensko 2024

Loni Love Island, letos Survivor Česko & Slovensko 2024 – bývalá slovenská miss jde zreality show do reality show. V Love Island patřila Ráchel Karnížová, slovenská miss, která to v roce 2021 dotáhla až do finálové dvanáctky Miss Universe, k nejsledovanějších hvězdám. Veřejnost zaujala už před samotným natáčením, když bulvární média zveřejnila, že byla znásilněná a do krve zmlácená svým expřítelem. Jak to bude v případě Survivoru?

Tím byl slovenský raper a moderátor Tomáš Drahoš přezdívaný Tommy Kotty. Snad se jí (co se lásky týče) povede v Love Island 2023 lépe.

Životopis Ráchel Karnížové? Módu dělá od puberty, dnes má vlastní oděvní značku

Narodila se v roce 2001 ve východoslovenských Košicích, přesněji ve vesnici Drienovská Nová Ves nedaleko nich. V Košicích Ráchel Karnížová vystudovala na střední škole užitkového výtvarnictví, obor oděvní design. Oboru se věnuje dodnes, živí se jako módní návrhářka, má vlastní značku oblečení. Mimochodem, vlastní oblečení začala prodávat už jako šestnáctiletá.

Do povědomí slovenské veřejnosti se Ráchel Karnížová dostala jako Miss Nový Čas – soutěže se přitom zúčastnila až po uvolnění původních přísnějších pravidel: Přeci jen, na výšku měří jen 162 cm, a to je na svět modelingu poněkud málo. Jako slovenská miss poté postoupila na Miss Universe, kde se dostala až do finálové dvanáctky.