Ráchel Karnížová. Slovenská misska v Love Island 2023

Jako po každých prázdninách, i v roce 2023 odstartovaly na začátku září na komerčních i veřejnoprávní televizi reality show různých zaměření. Jednou z těch nejbizarnějších je nejspíše show Love Island, kde bude pět mužů a pět žen hledat lásku… a peníze.

Jednou z nejsledovanějších účastnic ročníku 2023 je docela jistě Ráchel Karnížová, slovenská miss, která to v roce 2021 dotáhla až do fiálové dvanáctky Miss Universe. Veřejnost zaujala už před samotným natáčením, když bulvární média zveřejnila, že byla znásilněná a do krve zmlácená svým expřítelem.

Tím byl slovenský raper a moderátor Tomáš Drahoš přezdívaný Tommy Kotty. Snad se jí (co se lásky týče) povede v Love Island 2023 lépe.

Životopis Ráchel Karnížové? Módu dělá od puberty, dnes má vlastní oděvní značku

Narodila se v roce 2001 ve východoslovenských Košicích, přesněji ve vesnici Drienovská Nová Ves nedaleko nich. V Košicích Ráchel Karnížová vystudovala na střední škole užitkového výtvarnictví, obor oděvní design. Oboru se věnuje dodnes, živí se jako módní návrhářka, má vlastní značku oblečení. Mimochodem, vlastní oblečení začala prodávat už jako šestnáctiletá.

Do povědomí slovenské veřejnosti se Ráchel Karnížová dostala jako Miss Nový Čas – soutěže se přitom zúčastnila až po uvolnění původních přísnějších pravidel: Přeci jen, na výšku měří jen 162 cm, a to je na svět modelingu poněkud málo. Jako slovenská miss poté postoupila na Miss Universe, kde se dostala až do finálové dvanáctky.