Sabine Kleckova. Blonďatá influencerka v Love Island 2023

Reality show a „hra na lásku“ Love Island 2023 přivítala jako bombshells (soutěžící, kteří přicházejí do vily na Kanárských ostrovech později, aby nabourali rodící se partnerské vztahy) hned dva soutěžící, kteří mají kořeny v Česku (resp. na Slovensku), ale žijí dlouhodobě v zahraničí.

Prvním je slovenský model Adam Sedro, který už roky buduje kariéru na jižní polokouli, přesněji v australském Sydney. Druhou soutěžící je Sabine Klecková, české influencerka, která hledá své štěstí v Dubaji.

Kdo je Sabine Kleckova? Připravili jsme její životopis

Narodila se jako Sabina Klečková v roce 1996 v Třinci, později vystupovala jako Sabina Kleckova, její fanoušci a fanynky na sociálních sítích ji znají pod jménem Sabine Kleckova. Mimochodem, na sociálních sitích je velmi úspěšná, například na Instagramu má na 170 tisíc sledujících.

Na televizních obrazovkách není Sabine poprvé – už v roce 2010 zaujala porotu talentové soutěže Československo má talent, když na pódiu předvedla imitaci tance Michaela Jacksona. Tanec byl koneckonců jedním z největších dětských koníčků Sabine – tancovala závodně, bavil jí breakdance i latina.

V šestnácti se Sabine Kleckova vydala do světa. Její kroky vedly do zámoří, ve Španělsku pak studovala herectví. Dosud navštívila několik desítek zemí, v současné době žije v Dubaji, odkud se věnuje jako infuencerka prostřednictvím sociálních sítí zdravému životnímu stylu a fitness, aktivní je přitom především na TikToku a Instagramu.

Ani Love Island 2023 není její první „štace“ v reality show – v roce 2021 natáčela ve Španělsku obdobně laděnou show nazvanou First Date.

Sabine Kleckova hovoří několika jazyky (anglicky, španělsky, německy a francouzsky) a díky jejímu exotickému vzhledu jí mnozí přezdívají česká Jenifer Lopez. V reality show Love Island 2023 jistě bude platit za jednu z velkých favoritek na úspěch.