Spice Girls budou mít vlastní muzikál. Ještě letos

[adsenseyu1]

Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm a Geri Halliwell. Pětice dívek, které se přes 18 lety sešly (na inzerát)  v jedné hudební formaci, se před několika dny dala opět dohromady. Nikoli, aby se znovu vydala na koncertní turné, jako to udělala v roce 2007, šest let po oficiálním rozchodu. Sešla se proto, aby svým fanouškům sdělila, že Spice Girls budou mít vlastní muzikál. Jeho premiéra bude 11. prosince 2012 v londýnském West Endu.

Muzikál se bude jmenovat Viva Forever! Jeho autorkou je Jennifer Saundersová, britská humoristická spisovatelka, známá také jako spoluautorka sitcomu Naprosto dokonalé. Produkce se ujala Judy Craymerová, která má s hudebními náměty poměrně dobré zkušenosti, právě ona stála za celosvětovým úspěchem filmového muzikálu Mamma Mia, který čerpal z tvorby slavné švédské skupiny sedmdesátých a osmdesátých let ABBA.

Muzikál Forever Viva! není o Spice Girls, vypráví příběh čtyř dívek, které se přihlásí do televizní talentové show, a využívá ty nejslavnější hity slavné dívčí pětice – Wannabe či Spice Up Your Life. Mimochodem, věděli jste, že podle BBC jsou Spice Girls nejlépe prodávanou dívčí skupinou všech dob?

Spice Girls byly a jsou fenoménem. Když se vydali v roce 2007 na koncertní turné The Return Of The Spice Girls, jejich londýnský koncert byl vyprodán za 38 vteřin po začátku prodeje. Celosvětově prodaly Victoria Beckham (ano, manželka fotbalisty Davida Beckhama), vystupující jako Posh Spice, Melanie Brown (Scary Spice), Emma Bunton (Baby Spice), Melanie Chisholm (Sporty Spice) a Geri Halliwell (Ginger Spice) během své kariéry více než 75 milionů hudebních nosičů.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *