Shopaholicadel alias Adéla Pulcová. Chci být slavná!

YouTube, TikTok, Instagram. Sociální sítě jako fenomén posledního desetiletí dali světu fenomén další – influencery, tj. osoby, které prostřednictvím obsahu, kteří právě na sociálních sítích tvoří, ovlivňují názory a chování velké skupiny lidí.

Shopaholicadel alias Adéla Pulcová mezi takové influencery patří. Nebo se mezi ně (neúspěšně či úspěšně?) patřit snaží. Záleží na tom, z jakého úhlu se kdo na její snažení dívá.

Životopis Shopaholicadel? Vyučila se cukrářkou, dnes ji živí sociální sítě

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se narodila 12. září 1993 v Praze. Mezi roky 2010-2013 se Shopaholicadel vyučila na OÚ a Prš Chabařovická v Praze 8 cukrářkou, v oboru ale nikdy nepracovala.

Ještě v roce 2013 se Adéla Pulcová přihlásila do talentové soutěže Česko Slovensko hledá Superstar, v soutěži ale zcela vyhořela a stala se královnou hvězdné pěchoty, do které se svými pěveckými výkony kvalifikují vždy ti nejslabší účinkující. Její podání písně Someone Like You od její jmenovkyně Adele patří dodnes k nejpřehrávanějším na YouTube.

V dalších letech Adéla Pulcová pracovala na různých místech a různých pozicích. Byla uklízečkou ve školce Sluníčko v Dobříši, živila se jako telefonní operátorka, od června 2022 má živnostenský list, na jehož základě zpeněžuje obsah, který tvoří na sociálních sítích.

Shopaholicadel se nijak netají svými zdravotními problémy, od roku 2016 má podle vlastních slov částečný invalidní důchod, trpí neepileptickými záchvaty a byla jí diagnostikována bipolární porucha.

Další známá postava české scény? Přečtěte si o Ondřeji Untermüllerovi, známém jak Kluk s kamením.