Tip na knihu: Helena Vondráčková – každá trampota má svou mez

[adsenseyu1]

Helena Vondráčková. Pro mnohé pohaslá hvězda a symbol normalizační kultury předlistopadové éry. Nikdy ji rádi neměli a své názory měnit nebudou. Jiní ji mají rádi, svoji Helenku zbožňují a odpustí jí všelicos – že se chce soudit s bývalou kolegyní z Golden Kids Martou Kubišovou, že se rozešla s bratrem Jiřím Vondráčkem a jeho dcerou Lucií, že se chce soudit s českými rozhlasovými stanicemi, protože podle jejího názoru ji záměrně odmítají hrát…

Helena Vondráčková je vděčným objektem bulváru, jedno se jí ale upřít nedá. Zpívat umí a vždycky uměla. A skvěle jí to zpívá i dnes, v pětašedesáti letech (bude jí 24. června). A právě při příležitosti tohoto významného jubilea vydává nakladatelství Ikar její biografii, nazvanou Helena Vondráčková – každá trampota má svou mez. Autorem je Petr Macek, autor bulvárního titulu Lesk a bída českého showbyznysu, který vyšel v roce 2008 v nakladatelství Jota.

Helena Vondráčková – každá trampota má svou mez

(oficiální text nakladatele) Helena Vondráčková, držitelka mnoha domácích i mezinárodních ocenění a stálice naší populární scény, slaví v letošním roce významné životní jubileum. Není vhodnější příležitosti ohlédnout se za celou životní a profesní drahou zpěvačky, která má na svém kontě více než 80 sólových alb, ale také téměř dvacet filmových, televizních a muzikálových rolí.

Její vzpomínky na dětství, rodinu, první krůčky v showbyznysu, pracovní i osobní partnerství a celou hvězdnou kariéru přinášejí i nové, překvapivé momenty. Zasvěceně je doplňuje Helenina sestra Zdena.

Knížka je doprovozena velkým množstvím dokumentárních fotografií.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *