Tomáš Jeřábek. Je mnohem víc než bankéř z reklamy na Air Bank

Úlisný a tělnatý bankéř bez charakteru, který si klade za cíl jediné – co nejvíc a co nejsnadněji vydělat na svých klientech. Tak známe herce Tomáše Jeřábka posledních několik let z reklamy na služby banky Air Bank. Jeho postava ale vždy skončí špatně, a to zásluhou „hodného bankéře“ v podání sympatického hereckého kolegy Tomáše Měcháčka.

I Tomáš Jeřábek je ve svém skutečném životě sympaťák, pojďme si jej představit.

Životopis Tomáše Jeřábka? Humor a nadsázka v každé situaci

Tomáš Jeřábek se narodil 24. září 1974 v Kolíně a je českým hercem, komikem a moderátorem, jenž je divákům známý pro svou všestrannost a tvůrčí energii. Vzdělání Tomáš Jeřábek získával na Katedře alternativního a loutkového divadla DAMU, a ačkoli studia nedokončil.

Tomáš Jeřábek je klíčovou autorskou osobností divadla Vosto5, jehož repertoár zahrnuje širokou škálu autorského divadla, od improvizace až po specifické jevištní formy. Jeho herecká dráha zahrnuje mnoho významných divadelních rolí, jako jsou vystoupení v představeních „Pérák“, „Slzy ošlehaných mužů“, nebo „Enron“, kde se objevil na Nové scéně Národního divadla.

V roce 2017 se Tomáš Jeřábek stal členem souboru Dejvického divadla, kde hrál v několika představeních, včetně inscenace „Racek“ od Anton Pavloviče Čechova a „Vražda krále Gonzaga“. Jeho filmografie je rovněž působivá, zahrnující role ve filmech a seriálech jako „Román pro ženy“, „Děti noci“, „Gangster Ka“, „Šarlatán“, „Volha“ a mnohé další. V současné době jej mohou televizní diváci vídat také v oblíbeném seriálu televize Nova Jedna rodina.

Tomáš Jeřábek se také objevil v reklamě na Air Bank, kde ztvárnil roli tradičního bankéře, a v dětském naučném pořadu DějePIC! jako moderátor a komik. Jeho tvůrčí přístup a schopnost improvizace činí z něj unikátní postavu na české herecké scéně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *