Vlaďka Erbová. Expartnerka Tomáše Řepky

Vlaďka Erbová, česká modelka, bývalá playmate a expartnerka fotbalisty Tomáše Řepky, se narodila 15. července roku 1981. Modelka, přezdívaná pro svůj krátký sestřih a podobu s hollywoodskou krasavicí a jednou z Bond girl „česká Halle Barry“ se na předváděcích molech pohybuje už téměř patnáct let.

V roce 2003 nafotila Vlaďka Erbová fotky pro prestižní pánský časopis Playboy (je tedy jednou z jeho playmate).

Vlaďka Erbová byla vdaná za hokejistu Zdeňka Bahenského, se kterým má dceru Viktorku, v současné době žije se známým fotbalistou Tomášem Řepkou, který nedávnou ukončil angažmá v pražské Spartě a nastupuje za fotbalový tým Českých Budějovic.

V polovině března 2010 se Vlaďka Erbová stala podruhé matkou, Tomáši Řepkovi porodila syna Marcuse. I tato událost byla hojně prezentována českými bulvárními médii, ostatně jako většina toho, co se Vlaďky Erbové a Tomáše Řepky týká. Bulvár řeší, zda je nebo není Vlaďka Erbová Romka (má maďarské, nikoli romské předky), jak vyhází s dětmi z Řepkova prvního manželství atd.

Modelka Vlaďka Erbová je tváří italské značka Karalline, jako veřejně známá osoba podporuje nadaci Rakovina věc veřejná.