Anna Veselovská. Nejmladší z Hlasu ČeskoSlovenska (životopis)

[adsenseyu1]

Anna. Anička. Tohle jméno mají čeští fanoušci talentových soutěží zafixováno jako jméno někoho, kdo neumí zpívat a kdo navíc svoje neumětelství a kritiku neumí přijmout.

Bude třeba, aby čeští fanoušci svůj postoj změnili. Anna Veselovská není Anička Dajdou. Anna Veselovská, nejmladší soutěžící talentové show Hlas ČeskoSlovenska, totiž zpívá zatraceně dobře.

Anna Veselovská se narodila v roce 1996, jejím domovem jsou slovenské Pusté Uľany. Studuje (až dostuduje, bude oční optičkou, původně chtěla studovat konzervatoř, ale svoje rozhodnutí nakonec změnila), ve volném čase zpívá ve vlastní kapele (její jméno je Sold Out), kde také hraje na kytaru. Sama ráda poslouchá především rockovou muziku, její oblíbenou kapelou jsou Led Zeppelin, skupina, jejíž éra začala i skončila dávnou před tím, než se Anna narodila.

Anna Veselovská. Vyhraje právě ona Hlas ČeskoSlovenska?

V soutěži Hlas ČeskoSlovenska si Anna Veselovská za svého kouče vybrala Patrika Vrbovského aka Rytmuse, zatím se (27. května 2012) dostala mezi posledních osm soutěžících. Zda se dostane mezi poslední čtveřici a postoupí do Grand Finále? To záleží především na fanoušcích a počtu hlasů, které Anně Veselovské, své star, pošlou. Málo jich zcela jistě nebude, Anna Veselovská je pokládána za jednu z horkých favoritek celého Hlasu.

Annu Veselovskou doprovází v soutěži otec Ladislav Veselovský, kterému se před několika dny „podařilo“ nechtěně zaplnit první stránky bulváru – během vyřazovacích kol zkolaboval a musel být několik dnů hospitalizován v pražské vojenské nemocnici ve Střešovicích s podezřením na mrtvici. Podezření se nakonec naštěstí nepotvrdilo, Anna Veselovská má i do dalších soutěžních kol o doprovod postaráno.

[poll id=“8″]

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *