Bára Hacsi. Zúročí v Big Brother 2023 zkušenosti z rádia?

Bára (taky Barbara) Hacsi. Doteď ji znali hlavně posluchači rádia Expres FM, kde působí jako moderátorka už 14 let a kde v současné době uvádí každý všední den Ranní klub s Milošem Pokorným (ano, Miloš Pokorný z Těžkého Pokondru).

Od listopadu 2023 ji poznají i televizní diváci – Bára Hacsi se stala jedním ze šestnácti účastníků reality show Big Brother 2023. Promění svoje zkušenosti z práce v médiích v cestu co nejdál, možná i k vítězství?

Životopis Barbary Hacsi? Koníčky se jí staly obživou

Narodila se v roce 1987 v Praze, v hlavním městě také vystudovala Vyšší odbornou školu grafickou Hellichova. Celou svoji profesní kariéru Bára prokazuje, že je ženou mnoha talentů a řemesel. Je úspěšná coby rozhlasová moderátorka, živí či živila se jako copywriterka (reklamní textařka), je také dabérkou, živila se i jako marketingová manažerka.

V současné době je Bára Hacsi známá nejvíc jako moderátorka rádia Expres FM, její hlas potkávají i diváci pořadu Esport na Prima Cool. Jako moderátorka a scénáristka je podílí i na vysílání hudební stanice Óčko TV, kde moderuje pořady Mixxxer Live a GamingManie!

Předchozí věty prozrazují, že je Bára Hacsi velkou fanynkou a vášnivou hráčkou počítačových her. Má ráda i komiksy, stavebnice a sbírá figurky. Co považuje za svoje největší štěstí? Že je její koníčky staly zároveň prací, která ji živí.

Zajímavost na konec? Hlasem Báry Hecsi mluví na Expres FM nově i Hacsiko – první osobnost vytvořená umělou inteligencí, která působí jako rozhlasová moderátorka.