Soňa Machyňáková. Z ÓČKO TV do Big Brother 2023

Big Brother 2023, to je i několik osobností, které jsou, co se médií a veřejného vystupování týče, ryzími profesionály. Jednou z těchto osobností je vedle Báry Hacsi i Soňa Machyňáková, osmadvacetiletá rodačka z Oravské Veselé na severu Slovenska. Už několik let ale bydlí v Praze, kde žije svůj sen – sen moderátorky hudební televize ÓČKO TV.

Jak si Soňa Machyňáková povede na konkurenční TV Nova? Sama říká, že Big Brother je pro ni cesta, jak se dostat profesně zase o něco dál. Zda se jí to povede, uvidíme v následujících dnech a týdnech.

Životopis Soni Machyňákové? Hudba je jejím životem už od dětství

Soňa se narodila v roce 1995 v obci Oravská Veselá na severu Slovenska. Největší záliba snad už od narození? Pro Soňu hudba. Začínala klasikou mnoha malých kluků a dívek – navštěvovala hodiny klavíru. Jako teenagerka hrála v rockové kapele, od roku se pak vydala směrem k rapu a hip-hopu.

U největší záliby zůstala Soňa Machyňáková i pracovně – mezi roky 2019 – 2021 moderovala hudební a lifestylový magazín The Mag na YouTube. Od června 2021 je moderátorkou Mixxxér show na hudební televizi ÓČKO TV.

Vzdělání? Soňa Machyňáková vystudovala bakalářský obor Podniková ekonomika a management na VŠE v Praze. Na provozně ekonomická fakultě ČZU pak absolvovala v roce 2022 s titulem Ing. – obor podnikání a administrativa.