Tarik Lukšija. Fotbal, futsal a Big Brother 2023

Tarik Lukšija? Mladý fotbalista a futsalista s exoticky znějícím jménem je takříkajíc třetím do party bývalých i současných brněnských fotbalistů, kteří letos spojili své jméno s reality show TV Nova. Petr Švancara se objevil na jaře ve hře na přežití Survivor 2023. Claude Lhotecký byl jednom z hvězd ve hře na hledání lásky Love Island 2023.

Tarik Lukšija, fotbalista FK SK Bosonohy, týmu, který hraje na jihu Moravy krajský přebor, je jedním že šestnácti soutěžících reality show Big Brother 2023.

Životopis Tarika Lukšiji? Narodil se v Praze bosenským rodičům, v Brně hraje ligový futsal

Tarik se narodil ve snadno zapamatovatelné datum – 6. 6. 2001. Jeho rodiče přišli do Česka z Bosny a Hercegoviny po vypuknutí války v bývalé Jugoslávii v roce 1992 (má po nich i bosenské občanství), on sám už se narodil tady, v Brně.

Tarik Lukšija se sportovec každým kouskem těla, jeho velkou vášní a láskou je pak hlavně fotbal. Za FC SK Bosonohy hraje přebor Jihomoravského kraje.

Za Helas Brno pak nastupuje jako univerzál s číslem 11 na zádech v první futsalové lize, kde se se svými spoluhráči se několikrát dostal do ligového čtvrtfinále. Zajímavost z futsalové kariéry Tarika Lukšiji? V juniorské kategorii odehrál několik reprezentačních utkání za Bosnu a Hercegovinu. Jeho futsalové začátky?  Jako patnáctiletý začal hrát Divizi E za Kalábek Sport Brno.

Tarik Lukšija pracuje v cestovní kanceláři. Jeho cíl v Big Brother 2023? Dojít co nejdál.