Denisa Dvořáková. Z módního mola do Survivor Česko & Slovensko

Denisa Dvořáková? Díky své práci procestovala celý svět, je zvyklá na obdiv mužů a závist žen, člověk by až řekl, že reality show, která se odehrává v podstatě v divočině bez jakéhokoli hygienického zázemí, není nic, co by ji mohlo lákat.

A přece. V února roku 2024 se Denisa Dvořáková, rodačka z Prahy a topmodelka, rozhodla stát se jednou z účastnic hry na přežití Survivor Česko & Slovensko. V kmeni Titánů ale nebude coby modelka jediná – společně s ní (a proti ní) bude o výhru bojovat například i Ornella Koktová.

Životopis Denisy Dvořákové? Kariéru topmodelky začala po vítězství v Elite Model Look

Denisa Dvořáková se narodila 28. května 1991 v Praze. Ke kariéře modelky směřovala už od dětství, její sen se začal plnit v roce 2006, když zvítězila v prestižní soutěži Elite Model Look v roce 2006. Po tomto úspěchu se Denisa rychle stala známou tváří v modelingu, přičemž se objevila na titulních stránkách mnoha mezinárodních módních časopisů, včetně Vogue Italia, Dazed & Confused, Vogue Espana, Elle, Marie Claire a dalších.

To už Denisa opustila střední školu (studovala na obchodní akademii) a několik let se plně věnovala kariéře modelky. Nějaký čas žila v New Yorku, poté v Bratislavě (tady si udělala maturitu), dnes žije v rodné Praze.

Ve své kariéře Denisa Dvořáková spolupracovala s mnoha významnými fotografy jako jsou Steven Meisel, Patrick Demarchelier, Mario Testino a další. Jako modelka předváděla oblečení od světově proslulých návrhářů, mezi které patří Versace, Chanel, Karl Lagerfeld, Fendi, Christian Dior, John Galliano, Valentino a mnoho dalších.

Denisa se stala tváří značek Dolce & Gabbana, Versace Jeans, Chloé, Pringle of Scotland, Francesco Scongnamiglio, D&G a dalších.

Osobní život? Denisa Dvořáková se několikrát dostala do hledáčku bulváru, v minulosti se objevily spekulace o jejím vztahu s českým hercem Jakubem Prachařem. Dvořáková sečasto objevuje na různých prestižních společenských událostech a festivalech, kde její přítomnost vždy zaznamenala značnou pozornost.

Jak se Denisa Dvořáková povede na opuštěném ostrově, kde bude muset předvést i jiné dovednosti než ty, které ji proslavily na módním mole? Nechme se překvapit – Survivor Česko & Slovensko 2024 ji jistě dostatečně prověří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *