Adéla Krejdlová. Hvězda SuperStar chce vyhrát Survivor Česko & Slovensko 2024

Adéla Krejdlová je mladá a talentovaná česká popová zpěvačka, další z celebrit, která se rozhodly bojovat o 2 500 000 Kč v reality show Survivor Česko & Slovensko. Není to přitom její první podobné vystoupení před kamerou – poprvé se na výsluní diváckého zájmu v soutěži začínajících zpěváků a zpěvače SuperStar v roce 2020.

Životopis Adély Krejdlové? Jako zpěvačka na sebe poprvé upozornila v SuperStar

Pochází z Prahy a je známá pro svůj jedinečný hlas a charismatické vystupování.

Její první videoklip byl natočen k písni „Hra“, která byla nahrána v prostředí čáslavských sléváren a tamního hudebního klubu. Klip, v němž se objevila spolu s Českou Miss 2019 Denisou Spergerovou a populárním zpěvákem Petrem Borkovcem, představuje Adélu jako mladou dívku, která v sobě právě objevila vášeň pro zpěv a hudbu.

Adéla Krejdlová je tři roky od své účasti v SuperStar na začátku slibné hudební kariéry. Její vystoupení a songy jsou k dispozici na jejím YouTube kanálu, samozřejmě, vystupuje i naživo na koncertech. Adéla Krejdlová se zajímá i o módu, což dokazují její odvážné outfity na veřejných akcích a vystoupeních.

Osobní život? Partnerem Adély Krejdlové je finalista soutěže Muž roku Josef Jakab, který je mediálním poradcem. Jestli jí drží palce v reality show Survivor Česko & Slovensko? Podle nás zcela určitě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *