Ornella Koktová. Známá především díky bulváru

Ornella Koktová se narodila 17. února 1993 v Praze v rodině podnikatele Michala Štiky a Moniky Binias Štikové. Její sestrou je v bulváru stejně oblíbená Charlotte Štiková.

Životopis Ornelly Koktové? Z Kouzelné školky zamířila do kouzelného života

Ornella Koktová je známá jako influencerka, podnikatelka a (bývalá modelka) – rok 2024 ji pak pravděpodobně vrátí svět na výsluní zájmu médií, stala se jednou z celebrit, které se rozhodly pro účast ve třetí řadě reality show Survivor Česko & Slovensko.

Ornella Koktová v dětství? Už jako malá vystupovala s Dádou Patrasovou v pořadu pro děti Kouzelná školka, i díky tomu pak studovala balet a step na Státní konzervatoři. Poté nějaký čas žila s rodiči v zahraničí, po návratu se vydala na dráhu modelky.

Ornella Koktová se „proslavila“ nejen svým vztahem s podnikatelem Josefem Koktou, kterého přebrala Gábině Partyšové ale (a opět platí výše zmíněné uvozovky) i účastí v rodinné reality show „Štiky“, kterou vysílala televize a ve které vystupovala jak se svým manželem, tak s rodiči a sestrou Charlottou.

Ornella Koktová je také podnikatelkou v módním průmyslu – v roce 2017 založila jezdeckou značku Pink Horse a o čtyři roky později e-shop Boobie Tapes, který nabízí pásky pro tvarování dekoltu.

Osobní život? S manželem Josefem Koktou má tři děti – Quentina, Svena a Lilianne.

Jak si Ornella Koktová povede v reality show Survivor? Nechme se překvapit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *