Diana Míková. Z ordinace zubaře do vily Love Island 2023

Diana Míková a reality Love Island? Jedno je jisté – jedna z posledních bombshells se bude před kamerami cítit jako doma. I když totiž v současné době pracuje ve stomatologické ordinaci, má za sebou studium herectví a komunikaci v masmédiích.

Na svoji první filmovou roli Diana Míková zatím čeká, to ale neznamená, že by za sebou nic neměla – objevila se v krátkometrážním snímku Dokonalost sama, kde se objevila po boku známých tváří slovenského filmu a televize. Jmenovitě Soni Norisové nebo Marka Igondy.

Životopis Diany MÍkové? Rodačka z Bardejova má velké sny a velké plány

Diana Míková se narodila v roce 1998 v Bardejově, dnes žije v Bratislavě kde pracuje jako asistentka ve stomatologické ambulanci. Vystudovala herectví a masmediální komunikaci.

Jako bombshell si Diana Míková podle vlastních slov myslí především na Adama Sedro, zajímavé ale bude sledovat její účinkování poté, co se jako další bombshell do Vily dostal Marian Murda, slovenský tanečník známý jako Majlo. Majlo je totiž Dianin bývalý partner, se kterým ji pojí dva a půl roku dlouho trvající vztah.