Hana Kusnjerová. Sestřička z Ordinace i hvězda seriálu Zlatá labuť

Hana Kusnjerová? V seriálu Ordinace v růžové zahradě hrála „šedou myšku“ Ladu Hrůzovou, v seriálovém bestselleru poslední doby Zlatá labuť exceluje v roli přísné vedoucí oddělení módy Valerie. Je i úspěšnou dabérkou a také ženou, která si prošla peklem onemocnění zvaného panická ataka. Svoji zkušenost popsala v Třinácté komnatě České televize.

Životopis Hany Kusnjerové? Za snem stát se herečkou šla už od dětství

Narodila se 30. května roku 1985 v Praze, kde už jako malá začala navštěvovat legendární Kühnův dětský sbor. Kromě toho brala hodiny klavíru a chodila na balet do Národního divadla v Praze.

Tyto základy ji připravily na budoucí kariéru v oblasti herectví – to vystudovala na hudebně-dramatickém oddělení Pražské konzervatoře pod vedením renomované herečky Hany Maciuchové​. Po konzervatoři Hana Kusnjerová ještě absolvovala produkci na DAMU.

Hana Kusnjerová je známá především televizním divákům, ve filmu příliš příležitostí zatím nedostala. Diváci si ji pamatují především z televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila sestru Ladu Hrůzovou. Ve filmu debutovala ve snímku Únos domů z roku 2002, kde se objevila po boku Vojty Kotka a dalších. Úspěšná je Hana Kusnjerová i jako dabérka, několikrát dabovala například slovenskou hvězdu Vicu Kerekés.

V divadle se Hana Kusnjerová objevuje především na jevištích pražských scén – mezi roky 2012-2016 hrála například v Divadle Komedie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *