Hanka Gelnárová. Hvězda sociálních sítí v Survivor 2023

Na sociálních sítích je jako doma. Na Instagramu, kde sdílí momentky z baru, kde pracuje, ji sleduje přes sto tisíc fanoušků. Téměř půl milionu sledujících má na sociální síti TikTok. Jestli o někom platí, že je influencer, je to právě ona – Hana Gelnárová.

Známá je i z televizních obrazovek. V roce 2020, ve svých osmnácti letech, byla jednou ze soutěžících kulinářské show Prostřeno televize Prima – na výhru nedosáhla. V roce 2022 se zúčastnila třetí řady reality show Like House stejné televize. Tady už si vedla o poznání lépe, skončila celkově třetí. V lednu se Hanka Gelnárová stala účastnicí hry na přežití Survivor 2023, kterou připravuje televize Nova.

Životopis Hanky Gelnárové?

Influencerka známá ze sociálních sítí se narodila v roce 2002 v Ostravě, kde také odmaturovala na střední škole AHOL, obor ekonomika v multimediální sféře. Dá se tedy s malou nadsázkou říct, že dnes pracuje v oboru, který vystudovala.

Hana Gelnárová ale pracuje také v jednom z ostravských barů (konkrétně jde o HIGH FIVE music bar), kde natáčí videa, která poté sdílí na internetu. A právě tato videa stojí za zájmem jejích fanoušků a fanynek.