Ludmila Puldová. Jak uspěje cestovatelka v Survivor 2023?

Druhá řada reality show Survivor 2023 představuje divákům opět různorodou směs účastníků – sportovce, herce, zpěvačku, youtubera, modela… a také ženu, pro kterou je dobrodružství denním chlebem. Je jí Ludmila Puldová, turistická průvodkyně a cestovatelka, která je doma na všech kontinentech.

Životopis Ludmily Puldové?

Narodila se v roce 1968, ve svých pětapadesáti letech je tak ve hře na přežití Survivor, která se opět natáčí v Dominikánské republice, suverénně nejstarší. I díky věkovému rozdílu bude zajímavé sledovat, jak si povede v konfrontaci s o generaci mladšími soupeři.

Ludmila Puldová je jednou z průvodkyní cestovní kanceláře LIVINGSTONE, která se specializuje na výpravy do exotických destinací celého světa. Domluví se několika jazyky, svoje první cestovatelské zážitky sbírala v Asii – Indie, Nepál, Pákistán, sem vedly její první výpravy.

V cestovní agentuře LIVINGSTONE se postupně začala specializovat na jižní Ameriku, kterou má procestovanou od chladných ostrovů Patagonie po horké podnebí Venezuely. V posledních letech stále častěji podniká výpravy také do Afriky.

Zážitky z cest si Ludmila Puldová nenechává pro sebe, pořádá přednášky, o cestě do Nepálu vydala knihu Průvodce Nepál v nakladatelství Freytag a Berndt.