Jaro Slávik ve filmech pro dospělé? Prý pod jménem Roman Gregor

Eva Aichmajerová, Martina Gavriely a nyní Jaro Slávik. Hříchy mládí doženou každého. Tedy každého, koho je vidět v televizi, ve filmu nebo na jevišti. Každého, kdo prodá celý náklad novin nebo vyprodá reklamu v prime time televizní stanice. Celebrity, ať již skutečné či virtuální, mají prostě smůlu.

Jaro Slávik, slovenský producent a hledač nových hudebních talentů, který okouzloval české televizní divačky coby charismatický porotce talentové soutěže ČeskoSlovensko hledá talent, dnes slovenským médiím potvrdil, že  si jako student na začátku devadesátých let přivydělával natáčením filmů pro dospělé. Přesněji filmů pro dospělé muže.

Říkal si tehdy Roman Gregor a určitě vůbec neřešil, že jednou bude šéfem východevropské pobočky vydavatelského gigantu EMI. Že bude spojován s objevem ukrajinské popstar Ruslany. Že vedle Lucie Bílé a Jana Krause zasedne v porotě soutěže ČeskoSlovensko hledá talent. Že napíše vydá v necelých čtyřiceti letech biografii. Nebo že bude moderovat letošní ročník české Miss.

Roman Gregor Jaro Slávika dohnal. Mnozí si s ním přestanou třást rukou, protože se to jaksi nehodí, na druhou stranu – nikoho nezavraždil. Prostě se jen na chvilku nedíval do budoucnosti a neposoudil správně možné následky. To se stává nám všem takřka denně, jen máme to štěstí, že jsme neznámí, které ale o to víc baví se známým dívat do života.

Zvlášť když se na ně provalí jejich Roman Gregor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *