Tereza Bebarová, hvězda Ulice, má dceru Klaudii

Se svým partnerem (ano partnerem, zatím neměli čas vstoupit do svazku manželského) žije dvacet let. Od svých sedmnácti. Je herečkou s mimořádným hlasem, má Cenu Františka Filipovského za dabing za rok 2003 a  film Sedmý hřích. Skvěle zpívá, za roli v muzikálu Funny Girl získala v roce 2005 Cenu Thálie. Přesto ji nejširší veřejnost zdá především jako Světlanu Nyklovou z nekonečného podvečerního seriálu TV Nova Ulice. Což je pro ni trochu škoda. Pro veřejnost, samozřejmě.

Ale ani v Ulici Tereza Bebarová, rodačka z Bohumína, nezapře svůj mimořádný talent na „hlasy“ – ten, kdo ji v době příchodu do Ulice neznal, si mohl vcelku oprávněně myslet, že její ukrajinský přízvuk je skutečný. Nebyl a není. Světlana alias Tereza je česká, tedy moravská, herečka a zpěvačka.

Před několika týdny Světlana z Ulice zmizela – diváci sledovali vypjaté loučení s exmanželem Lumírem Nyklem (Václav Svoboda), a pak už Světluš zamířila s Pavlem, novým přítelem, do Moskvy. Na dlouho.

Ve skutečnosti se Tereza Bebarová ve svých šestatřiceti letech chystala na svoje první miminko. Narodilo se jí včera, holčička Klaudie přišla na svět krátce po dvaadvacáté hodině v pražské podolské nemocnici. Míry? 52 cm a 3,34 kg. Otec? Scénárista Ivan Kotmel. Mateřská dovolená? Krátká. V září začíná Tereza Bebarová točit nový film a brzy se má také vrátit do Ulice. Lumír Nykl může být klidný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *